Teremőr

Feladatok:

  • múzeumi terek felügyelete
  • látogatók tájékoztatása
  • rendezvényeken való közreműködés

Elvárások:

  • megbízható, precíz és önálló munkavégzés
  • monotonitás-tűrés
  • jó kommunikációs készség
  • a feladat ellátásához szükséges fizikai alkalmasság
  • munkavégzés hétköznap és hétvégén munkaidőkeretben
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • személy- és vagyonőr végzettség
  • angol és/vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős, hosszú távú foglalkoztatás
  • munkába járás támogatása
  • béren kívüli juttatások

Pénztáros

Feladatok:

  • aktuális múzeumi programok ismertetése
  • jegyárakkal kapcsolatos tájékoztatás
  • pénztári feladatok ellátása
  • pontos nyilvántartást vezetni a tranzakciókról

Elvárások:

  • kedves, vendégcentrikus, segítőkész személyiség
  • pontos, igényes munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség, megbízhatóság
  • angol és/vagy német nyelvismeret szóban és írásban
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • számítógép felhasználó szintű kezelése
  • jegyértékesítő rendszer kezelése

  • középiskolai szakirányú végzettség, ezzel egyenértékű szakmai tapasztalat
  • megfelelő elektronikus berendezések kezelésének képessége