Álláslehetőség - Műszaki vezető

A nagycenki Széchenyi-kastély az alábbi pozíció betöltésére állást hirdet.

MŰSZAKI VEZETŐ

Felelősségi kör:
- Beruházó, Projektszervezet állandó helyi képviselete
- Beruházási feladatok helyi koordinálása
- Helyszíni projekt adminisztráció elvégzése, ütemtervek készítése ellenőrzése
- Beruházási projekt dokumentációjának biztosítása, ismerete
- Adminisztrációs, dokumentációs rend projekt megvalósítási helyszínén történő betartása, betartatása
- Egyeztetés a helyi szereplők (kivitelezők, restaurátorok, műszaki ellenőr) között
- Építési napló vezetésének figyelése, felügyelete, vezetése
- Tervezői – kivitelezői, illetve egyéb organizációs problémák összegyűjtése és haladéktalan közvetítése a projektszervezet felé
- Beruházás számára szükséges szakhatósági engedélyek megszerzésének és megtartásának, valamint a törvényszerű beruházási folyamat betartásának teljes körű biztosítása
- Műszaki projektterv (időterv, költségvetés, mérföldkövek) felállítása, folyamatos nyomon követése, beszámolás, beavatkozás
- Kivitelezési és tervezési tenderfolyamatokban, partnerek kiválasztásban való szakmai részvétel
- Tervezési, engedélyezési és kivitelezési munkák szakmai ellenőrzése, szerződött felek irányítása
- Helyszíni kooperációk előkészítése, azokon való részvétel
- Állandó kapcsolattartás a projektszervezet központja és a projekt megvalósulási helyszíne között
- Kapcsolattartás a projektben résztvevő konzorciumi partnerrel

Munkavégzéshez szükséges készségek, ismeretek, végzettségek:
- Szakirányú felsőfokú végzettség (építőmérnöki vagy építészmérnöki diploma)
- Legalább 5 éves tapasztalat beruházási projektvezetői vagy kivitelezői projektvezetői oldalon
- Vezetői gyakorlat
- Építési projektekkel kapcsolatos jogszabályok, rendeletek, eljárások ismerete
- ÉTDR ismeret
- Általános irodai és mérnöki szoftverek ismerete (MS Office, AutoCAD)
- Magabiztos, határozott szakmai fellépés
- Megbízható, alapos, munkájára igényes személyiség
- Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
- Megoldásfókuszú gondolkodás és cselekvési hajlandóság
- Önálló és emellett a csapatban történő munkavégzési motiváció, hajlandóság
- „B” kategóriás jogosítvány

Előny:
- Sopron környéki lakhely
- Műemlékvédelmi szakmérnöki képesítés
- Műszaki ellenőri végzettség magasépítési szakterületen
- Felelős műszaki ellenőri végzettség magasépítési ill. műemlékvédelmi szakterületen